Gdzie mieszka miłość ? Koncert operowo-operetkowy

Koncert operowo-operetkowy Alicja Węgorzewska. Gdzie mieszka miłość ? Koncert operowo-operetkowy z największymi przebojami operowo-operetkowymi w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej. Będzie to niepowtarzalna uczta muzyczna w zaczarowanej krainie opery i operetki. W programie znajdą się utwory z Carmen, Trubadura, Samsona i Dalili. My Fair Lady, West Side Story, Cygańskiej Miłości czy Hrabiny Maricy. Usłyszeć będzie można porywające czardasze, ogniste habanery, przebojowe, znane i podziwiane arie operowe i operetkowe…to wszystko dla Państwa w koncercie, którego program znakomicie nadaje się na koncerty noworoczne, bale, oprawę wyjątkowych uroczystości, Dzień kobiet czy Dzień Matki. Koncert operetkowo-musicalowy to gwarancja niezapomnianych wzruszeń, Alicja Węgorzewska zaprasza.

Największe hity od lat oklaskiwane przez publiczność.

Czas trwania koncertu: 70 minut

Warianty koncertu: z fortepianem lub podkładami orkiestrowymi lub z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego, z towarzyszeniem skrzypka lub z towarzyszeniem orkiestry kameralnej. Dodatkowo opcjonalnie tenor.

Czas trwania koncertu: 70 minut

Koncert z fortepianem lub podkładami orkiestrowymi lub z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego, z towarzyszeniem skrzypka  lub z towarzyszeniem orkiestry kameralnej.

Koncert operowo-operetkowy Alicja Węgorzewska.

Koncert operowo operetkowy Alicja Węgorzewska

 

Mon cœur s’ouvre à ta voix Samson i Dalila-Saint-Saëns, Habanera Carmen, Seguidilla Carmen, Caruso, O sole Mio, Aria ze śmiechem z operetki Perichola, Czardasz Maricy Gdzie mieszka miłość z operetki Hrabina Marica, Czardasz Ilony Kiedy skrzypki grają z operetki Cygańska Miłość, Czardasz Silvy z operetki Księżniczka Czardasza, Kto Me Usta Caluje Caluje Aria Giuditty Z Operetki Giuditta. I feel pretty West side story Pieśń Marii, Tonight West Side Story, Summertime Gershwin, Przetańczyć całą noc My fair lady, Upiór w operze Andrew Lloyd Webber Upiór w Operze

WIĘCEJ OFERT