Gwiazda na Gwiazdkę

Gwiazda na gwiazdkę!
Najpiękniejsze polskie kolędy w najpiękniejszym wykonaniu Alicji Węgorzewskiej! Wspaniałe, chwytające za serce aranże, bogate orkiestrowe brzmienia.
Święta Bożego Narodzenia to czas wspólnego kolędowania, radości i nadziei.
Chcemy dzielić z Państwem ten magiczny czas !

 

PROPONUJEMY PAŃSTWU LIMITOWANĄ WERSJĘ PŁYTY NA ZAMÓWIENIE

SPECJALNY, EKSKLUZYWNY PREZENT ŚWIĄTECZNY
DLA KLIENTÓW  PAŃSTWA FIRMY

WRAZ  Z LOGOTYPEM I SPERSONALIZOWANYMI ŻYCZENIAMI

 

– Kolędy były w moim domu od zawsze  – Pamiętam, jak siadaliśmy przy stole wigilijnym z babcią, która pochodziła z Wilna i kolędowaliśmy. Dużo później odkryłam, że kolędy mogą być fascynującym materiałem muzycznym. Kolędy na płycie nie są udziwnione, nie są przekształcone, tylko zachowują tę swoją prostotę, piękno i elegancję.  Bogate, orkiestrowe brzmienie kolęd w aranżacji Bogdana Kierejszy współgra z polskimi motywami polonezów i kujawiaków. A całość nawiązuje do stylistyki produkcji Davida Fostera napisanych dla Andrei Boccellego – mówi Alicja Węgorzewska.

 

Minimalne zamówienie 100 sztuk. Piękna obwoluta z logotypem i życzeniami Państwa lub wg projektu Państwa w całości. Ekskluzywny prezent dla Państwa Klientów i Pracowników.

Wchodząc w świąteczny klimat oferujemy również koncert kolędowo-świąteczny będący znakomitym uzupełnieniem oferty płytowej. Czas Świąt to okres spotkań świątecznych z pracownikami i klientami, proponujemy Państwu występ Światowej sławy gwiazdy Alicji Węgorzewskiej, który będzie znakomitą oprawą Państwa spotkań.