Miłość Ci wszystko wybaczy. Hanka Ordonówna i jej czasy

Koncert Miłość Ci wszystko wybaczy, Hanka Ordonówna i jej czasy – Sentymentalna podróż Alicji Węgorzewskiej i Katarzyny Drogi do krainy niezapomnianych przedwojennych szlagierów. Wspaniały koncert z poświęcony Hance Ordonównie połączony ze spotkaniem autorskim Katarzyny Drogi, autorki pierwszej książki o Ordonce. Alicja Węgorzewska przypomni największe przeboje Hanki Ordonówny oraz przedwojenne szlagiery z roztańczonego i rozśpiewanego świata lat XX. W ułamku sekundy przeniesiemy się w roztańczony, rozśpiewany świat zadymionych kawiarni, kabaretów i starych, klimatycznych kin. Katarzyna Droga, znakomita dziennikarka odpowie na pytanie dlaczego mężczyźni szaleli za Hanką, dlaczego kobiety ubierały i czesały się jak ona i o tym jak córka krawcowej i kolejarza stałą się polską Gretą Garbo. Po koncercie spotkanie autorskie. Koncert z promocją książki Hanka Ordonówna.

Jest to znakomita propozycja koncertowa na uroczystości obchodów Dnia Kobiet, Walentynki, Dzień Matki oraz na inne uroczystości i jubileusze wymagające znakomitej oprawy. 

Wersja koncertu: Podstawowa z towarzyszeniem fortepianu i skrzypiec – Natalia Walewska i Rafał Lewandowski, wersja rozszerzona z towarzyszeniem orkiestry kameralnej
Czas trwania koncertu 90 minut

Koncert Miłość Ci wszystko wybaczy, Hanka Ordonówna i jej czasy

W programie m.in.:
Miłość ci wszystko wybaczy, Na pierwszy znak, Szczęście raz się uśmiecha, Trudno, Sam mi mówiłeś, Ta ostatnia niedziela, Seksapil, Jesienne róże, Już nie zapomnisz mnie….i wiele wiele innych

Kup książkę

Katarzyna Droga zabiera czytelnika we wspaniałą podróż w szalone lata dwudzieste, w świat szarmanckich mężczyzn i kobiet równie pięknych, co bezwzględnych.

Porywająca opowieść o córce kolejarza, która została polską Gretą Garbo. I o tym, że szczęście nie uśmiecha się tylko raz.

Miłość Hanka Ordonówna koncertWyszła na scenę wystraszona, blada. Muzyka gruchnęła, ale ona nie mogła wydobyć z siebie głosu. Wybiegła za kulisy z płaczem, wśród drwin i gwizdów. Koleżanki patrzyły z nieskrywaną satysfakcją. Co jej pozostało? Wrócić do obskurnej kamienicy na Woli i zostać krawcową jak matka? A może udowodnić światu, że klęska poprzedza wielki sukces?

Gdy dziesięć lat później jechała przez Warszawę własnym luksusowym chevroletem, ścigały ją zachwycone spojrzenia i szepty: „To Ordonka!”. Mężczyźni za nią szaleli, a kobiety czesały się i ubierały tak jak ona. To dla niej hrabia Michał Tyszkiewicz popełnił mezalians, którego rodzina nigdy mu nie wybaczyła. A Hanka kochała mocno, odważnie, całym sercem – ale tylko na chwilę.

WIĘCEJ OFERT