Oferta

Przestawiamy Państwu nową ofertę koncertową Fundacji StartSmart.

Od ponad 10 lat z wielkimi sukcesami realizujemy wydarzenia telewizyjne, państwowe, występujemy w wielkich salach koncertowych ale i w miejscach gdzie na co dzień nie ma dostępu do kultury wysokiej. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów o zasięgu krajowym i międzynarodowym, wydarzenia TV, koncerty plenerowe i wiele innych. Nasze projekty zawsze są dostosowane do miejsca i okoliczności. Do naszych sztandarowych projektów można zaliczyć Bitwę Tenorów na róże, Otwieramy drzwi do świata Muzyki, Wielka Sława to żart – w krainie zaczarowanej operetkiWięcej informacji…

Zajmujemy się produkcją i obsługą PR naszych wydarzeń. Dodatkowo proponujemy produkcję, reżyserię, scenariusz, prowadzenie, oprawę  muzyczną, scenografię, projekcje multimedialne  i  efektowe oświetlenie. Wydarzenia są przygotowane na miarę potrzeb zamawiającego. Są możliwe do szybkiej modyfikacji w zależności od miejsca i czasu wydarzenia. Nasze projekty są realizowane przez uznane gwiazdy na co dzień występujące największych teatrach operowych i filharmoniach. Proponujemy również oprawę multimedialną wydarzeń wg zamówienia.
Nasze wydarzenia są znakomitą oprawą na Dzień Matki, Dzień Kobiet, Koncerty Noworoczne, uroczystości państwowe i religijne a także wszystkie wydarzenia wymagające znakomitej oprawy artystycznej.
Od tego roku proponujemy również widowiska dla dzieci i młodzieży. Jeżeli proponowana oferta znajdzie się z zainteresowanie Państwa zapraszamy do współpracy, Na życzenie przygotujemy dowolny koncert w zależności od zamówienia Państwa. Nasze koncerty proponujemy w trzech wariantach z podkładami orkiestrowymi, kwartetem smyczkowym oraz z orkiestrą.

Zapraszamy serdecznie do współpracy

Zespół StartSmart

 

Poniżej prezentujemy gotowe projekty, istnieje możliwość łączenia lub modyfikacji przedstawionych projektów jak również przygotowanie nowego projektu na życzenie Państwa.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy : biuro@startsmart.com.pl

 swirl_left swirl_right

 

Alicja Węgorzewska oferta koncertowa

Kolory miłości

Stosownie do miejsca i czasu proponujemy Państwu koncert „Kolory miłości” w mistrzowskim wykonaniu gwiazdy światowego formatu Alicji Węgorzewskiej. Proponowane do koncertu utwory, to najbardziej znane partie ze światowych scen muzycznych, które są rozpoznawane po pierwszych dźwiękach, oczekiwane i niezmiennie oklaskiwane na świecie, piosenki z płyty artystki „I Collori dell’Amore” oraz najsłynniejsze światowe utwory o miłości. W programie między innymi utwory z Carmen, West Side Story, My fair lady,  Evita, utwory Celin Dion, Barbry Streisand i wiele innych.

Więcej informacji…

Przetańczyć całą noc…Koncert największych przebojów operetkowo-musicalowo-światowych

Stosownie do miejsca i czasu proponujemy Państwu koncert z największymi przebojami operetkowo-musicalowo-światowymi. To wielka muzyczna przygoda przez tajemne krainy West Endu, niezwykle tereny gorącej Hiszpani i romantycznych Włoch. Alicja Węgorzewska wciela się w rolę romantycznej Marii i rozkochującej wszystkich mężczyzn wokół Carmen czy Giuditty. Carmen, West Side Story, Upiór w Operze, Barbra Streisand, Celine Dion…to wszystko dla Państwa w koncercie, którego program znakomicie nadaje się na koncerty noworoczne, bale, oprawę wyjątkowych uroczystości, Dzień kobiet czy Dzień Matki.

Więcej informacji…

Gdzie mieszka miłość ? Koncert operowo-operetkowy

Proponujemy Państwu koncert z największymi przebojami operowo-operetkowymi w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej. Będzie to niepowtarzalna uczta muzyczna w zaczarowanej krainie opery i operetki. W programie znajdą się utwory z Carmen, Trubadura, Samsona i Dalili. My Fair Lady, West Side Story, Cygańskiej Miłości czy Hrabiny Maricy. Usłyszeć będzie można porywające czardasze, ogniste habanery, przebojowe, znane i podziwiane arie operowe i operetkowe. 

Więcej informacji…

Alicja Węgorzewska koncert operetkowy

Love story. Koncert muzyki filmowej

Love story. Koncert muzyki filmowej. Alicja Węgorzewska, Bogdan Kierejsza – skrzypce. Taki duet w połączeniu z najpiękniejszymi piosenkami o miłości gwarantuje najlepszą zabawę, wzruszenie i emocje długo zostające w pamięci. Całość przepleciona niezwykłymi historiami i opowieściami, okraszona zagadkami i konkursami. Artyści wybrali najpiękniejsze motywy miłosne z filmów m i. Titanic, The Bodyguard, Ojciec Chrzestny, Piraci z Karaibów, Greg Zorba, Love Story.

Więcej informacji…

Już nie zapomnisz mnie….Piosenki XX-lecia międzywojennego – Sentymentalna podróż Alicji Węgorzewskiej w krainę niezapomnianych przedwojennych szlagierów

Znakomite teksty, melodie pełne wdzięku i stylu a do tego cygaretki, pióra, sznury pereł, prawdziwi gentelmani oraz piękne damy. Lata XX i XXX kuszą nienachalną elegancją i seksapilem. W ułamku sekundy przeniesiemy się w roztańczony, rozśpiewany świat zadymionych kawiarni, kabaretów i starych, klimatycznych kin. W repertuarze koncertu znajdują się niezapomniane piosenki Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo i Henryka Warsa, które usłyszą Państwo w wykonaniu znakomitej Divy operowej Alicji Węgorzewskiej oraz zaproszonych przez nią do współpracy gości.

Więcej informacji…

Miłość Ci wszystko wybaczy. Hanka Ordonówna i jej czasy

Sentymentalna podróż Alicji Węgorzewskiej i Katarzyny Drogi do krainy niezapomnianych przedwojennych szlagierów. Wspaniały koncert z poświęcony Hance Ordonównie połączony ze spotkaniem autorskim Katarzyny Drogi, autorki pierwszej książki o Ordonce. Alicja Węgorzewska przypomni największe przeboje Hanki Ordonówny oraz przedwojenne szlagiery z roztańczonego i rozśpiewanego świata lat XX. W ułamku sekundy przeniesiemy się w roztańczony, rozśpiewany świat zadymionych kawiarni, kabaretów i starych, klimatycznych kin. Katarzyna Droga, znakomita dziennikarka odpowie na pytanie dlaczego mężczyźni szaleli za Hanką, dlaczego kobiety ubierały i czesały się jak ona i o tym jak córka krawcowej i kolejarza stałą się polską Gretą Garbo. Po koncercie spotkanie autorskie.

Więcej informacji…

Diva for rent. Spektakl komediowo-operowy

Tytuł naszej sztuki w dosłownym tłumaczeniu z włoskiego i angielskiego brzmi „Boska do wynajęcia. Prosimy traktować go dosłownie. Chcemy zachęcać do opery, bawić, dawać przyjemność i rozrywkę wszędzie i każdemu. Ten projekt jest idealną propozycją na wszelkiego rodzaju eventy, które wymagają szlachetnego akcentu w postaci wydarzenia artystycznego. Przedstawienie jest tak pomyślane, by można je było grać nie tylko na teatralnej scenie. W spektaklu fragmenty m.in. z oper Tosca, Aida, Carmen czy Traviata. „Diva For Rent” – to niespotykana, innowacyjna forma teatralna: zabawny monolog śpiewaczki operowej. Doskonała propozycja dla tych, którzy kochają operę, jak i tych, którzy odnoszą się do niej z dystansem. Operowa diva w kilkunastu scenkach oprowadza po świecie opery: opowiada dlaczego w operze niczego nie można rozumieć, żartuje sobie z kolegów scenicznych i ich gry aktorskiej, przedstawia „Carmen” w 10 minut, symultanicznie tłumaczy śpiewane arie, pokazuje, jak wciela się w po-stacie męskie, snuje rozważania na temat nowatorskich i tradycyjnych inscenizacji operowych. Pokazuje, jak bardzo kocha operę ale też jednocześnie jaki ma do niej dystans. Robi to śpiewając, mówiąc, przebierając się, grając. Słowem: one-woman show.

Więcej informacji…

Najpiękniejsze Kolędy Alicja Węgorzewska

Święta, Święta. Koncert kolędowo-świąteczny. Alicja Węgorzewska, Bogdan Kierejsza-skrzypce

Święta Bożego Narodzenia, czas wspólnego kolędowania, radości i nadziei. Chcąc dzielić z Państwem ten magiczny czas proponujemy Państwu koncert kolędowo-świąteczny ze stosowną oprawą muzyczną odpowiadającą Państwa wymaganiom. Proponujemy Państwu te najbardziej znane i wzruszające kolędy oraz nowe, mniej znane, ale równie piękne utwory świąteczne. 

Więcej informacji…

Marsz Polonia – koncert pieśni niepodległościowych

Zapraszamy na koncert „Marsz Polonia”. Przedstawimy Państwu utwory, które towarzyszyły Narodowi Polskiemu w trudnych chwilach, podczas ważnych wydarzeń dziejowych. Zapraszamy do wysłuchania koncertu z utworami m.in. z powstania styczniowego, listopadowego, warszawskiego, pieśni żołnierskich. Podczas koncertu zapraszamy publiczność do wspólnego śpiewania.

Więcej informacji…

Santo Subito. Koncert pieśni sakralnych i Maryjnych poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II

Proponujemy Państwu koncert światowej sławy mezzosopranistki Alicji Węgorzewskiej poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Artystka wystąpi w repertuarze pieśni religijnych, Maryjnych, utworów chrześcijańskich i specjalnie napisanego z okazji kanonizacji hymnu papieskiego. Proponujemy Państwu występ artystki światowego formatu gwarantujący jakość na najwyższym poziomie.
 
 

Chopin Songs – Pieśni Chopina

Koncert pieśni Fryderyka Chopina w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej z towarzyszeniem fortepianu. Utwory z płyty Chopin Songs nagrane dla węgierskiego Hungarotonu z towarzyszeniem znakomitego węgierskiego skrzypka Alexa Szilazi. Wśród wykonywanych pieśni można będzie usłyszeć „Życzenie” do słów Stefana Witwickiego, “Precz z moich oczu” do słów Adama Mickiewicza oraz “Ślicznego chłopca” z tekstem Bohdana Zalewskiego. Do tego należy koniecznie wymienić  “Smutną rzekę” i “Piosnkę litewską”. Program znakomicie nadaje się do uczczenia uroczystości patriotycznych i państwowych.

Więcej informacji…

Tve violin show Bogdan Kierejsza

The Violin Symphony Show. Bogdan Kierejsza

The Violin Symphony Show” to niezapomniane przeżycie wychodzące daleko poza klasyczny koncert skrzypcowy. To autorski projekt Bogdana Kierejszy, skrzypka, multiinstrumentalisty, aranżera i dyrygenta. „ The Violin Symphony Show” to nowoczesne interpretacje znanych hitów muzyki klasycznej, rozrywkowej i filmowej w niezwykle energetyzujących aranżacjach. Charyzma artysty oraz unikalne połączenie skrzypiec z muzyką rockową, filmową i klasyczną, wzbogacone subtelnym brzmieniem orkiestry, rozbudza zmysły najbardziej wymagającej publiczności.

Więcej informacji…

Bitwa Tenorów na Róże

Bitwa Tenorów na Róże to popis talentu i wybitnych umiejętności artystów muzyki operowej i operetkowej. Czterech znakomitych tenorów, walczy o uznanie publiczności oraz o platynową różę. Śpiewacy walczą o tytuł najlepszego tenora, a inspiracją dla nich jest Jan Kiepura. Fundacja może udzielić licencji na projekt lub wyprodukować wydarzenie wg zamówienia. Czas trwania koncertu 2h plus przerwa 30 minut. Projekt zakłada występy solowe 4 Tenorów, występy solowe i duety Div Operowych oraz towarzyszenie orkiestry symfonicznej. Standardowo na program koncertu składają się utwory wykonywane przez Jana Kiepurę i Marthę Eggerth, najbardziej znane i podziwiane arie operowe i operetkowe, pieśni neapolitańskie i najsłynniejsze duety. 

Więcej informacji…

 

Nowość. Widowiska dla dzieci i młodzieży

muzykasmyka.com.pl

Muzyka Smyka wydarzenia i koncerty dla dzieci